Malowanie według numerów

& lt ;! - Wygenerowane przez XStandard w wersji 2.0.0.0 w dniu 2011-11-13T11: 24: 58 ->

Malowanie według numerów jest idealną zabawą dla każdego, kto chce stworzyć własne malowidło ścienne i spróbować być prawdziwym artystą i artystą. Nie trzeba się martwić o temacie lub deska kompozycja jest zadrukowany, tak, że wszystko jest gotowe i wszystko co musisz zrobić, to przeczytać instrukcję i rozpocząć malowanie.

Farby akrylowe wyglądają jak farby olejne, ale są rozpuszczalne w wodzie, szybko wysychają i stają się wodoodporne w ciągu 30 minut. Gdy farby akrylowe są suche, nie są już rozpuszczalne w wodzie, więc nigdy nie zapomnij zamknąć pojemnika po użyciu. Nigdy nie pozwól, aby farba na pędzlu lub palecie, na której mieszałeś kolory. Zawsze wymywaj pędzel podczas mieszania kolorów, w przeciwnym razie zabrudziłbyś różne kolory.

Wymagania dotyczące malowania według numerów
 • Czyste szklanki - Zawsze myj szczotki między zmianą koloru.
 • Chusteczka do papieru - do wycierania plam z mokrego pędzla.
 • Płyta z tworzywa sztucznego lub szklana - tak jak paleta mieszania kolorów, jeśli to konieczne. .

  Przygotowanie

  Każde malowanie według numeru jest zabawne przez kilka wieczorów. Będziesz potrzebował wolnego i dobrze oświetlonego miejsca pracy, czystego zbiornika na wodę i palety mieszania kolorów. Jako artysta administracyjny nie powinieneś zapominać o fartuchu lub starszych strojach z podwiniętymi rękawami. W przypadku malowania według numerów z Reeves (producent jest zawsze wymieniony dla każdego obrazu), w opakowaniu znajduje się również prosty, składany uchwyt kolorów.

  Pierwsze kroki zacznij od największych obszarów z jednym kolorem, postępuj metodycznie, zawsze staraj się malować z jak największą liczbą kolorów powierzchnie, nieczęsto kolorujemy kolory (wtedy marnujemy kolory). Małe obszary, w których kolory są mieszane, pozostaw do końca. Rozpocznij u góry obrazu i zejdź na dół. Niech każda powierzchnia stanie się sucha.

  & Lt; p> Szczotka niepotrzebnie naciskać pędzlem twardnieje, możesz pomóc kroplę wody - będziesz wtedy mógł malować bardziej płynnie.

  Pamiętaj - zawsze myj pędzel po zakończeniu pracy i ostrożnie zamknij pojemnik z farbą. Gdy kolory są suche, stają się bezużyteczne.

  Mieszanie kolorów

  Niektóre obszary wymagają mieszania kolorów. Obszary te są oznaczone na przykład jako 4/6 lub 6/3. Nigdy nie mieszaj farby, zanurzając pędzel w jednym kolorze, a następnie szczotkując pierwszy kolor na palecie, ostrożnie myjąc szczotkę i nakładając drugi kolor na paletę. Kolory po prostu mieszają się na palecie! Mieszanie również zużywa dużo koloru, więc pozostaw mieszanie do końca.

  Praca końcowa

  Porządkuj szczegóły, pokrywaj poszczególne linki. Nie bój się improwizować i używać swojej wyobraźni. Obszary, które nie są w pełni usatysfakcjonowane, mogą być przytłoczone - farba akrylowa ma doskonałą zdolność pokrywania podłoża. Teraz masz już obraz po numerach. Obraz pozostaje w ramce i powieszony na ścianie.

  Wskazówki dotyczące malowania według numerów
  • Jeśli kolory w pojemnikach są stałe, można je rozcieńczyć kroplą wody. & Lt; li>. Wzór barwienia jest zawsze wstępnie drukowany na płytce i służy jako pomoc w identyfikacji barwy każdej części przeznaczonej (pod warunkiem, że znajdują się w jednej ramce dwie liczby, na przykład 2/6, to znaczy, że ma kolor o numerach 2 i 6 mix zostanie utworzony nowy kolor.)
  • Zawsze maluj od góry obrazu (aby nie rozmazać)!
  • Trzymaj pędzel w czystości - Zalecamy przemycie pędzla przed pierwszym użyciem, aby pozbyć się kurzu. Zawsze myć szczotkę przed zanurzeniem jej w innym kolorze. Nigdy nie pozwól, aby farba pędzla była sucha!
  • & Lt; li> Aby uzyskać maksymalny efekt (obraz jasnych, żywych barw) jest możliwe w wyniku obraz po wysuszeniu spryskano warstwy farby na bazie wody.

   Zawartość każdego pakietu
   • Płyta z nadrukiem z numerami
   • Pędzel
   • Statki o indywidualnych kolorach (każdy kolor jest ponumerowany)
   • Do malowania według liczb producenta Reeves, prosty składany uchwyt kolorów

Malowanie według numerów

Pokazuje – z produkty