O zakupie

Na tej stronie znajdziesz informacje o samym zakupie. 

Pack & postage 

Koszty wysyłki i pakowania zwykłej przesyłki za pobraniem są ustalone na 82 CZK bez VAT . (99 CZK z VAT), gdy towary są pobierane do 2500 CZK. Przy subskrypcji powyżej 2500 CZK opłata pocztowa jest bezpłatna.

Szybkość dostarczania kuponu na kupon (dostarczana w drugim dniu wysyłki) jest ustawiona na 116 CZK bez VAT . (139 CZK z VAT) przy odbiorze towarów do 2500 CZK. Po zebraniu ponad 2500 EUR koszty wysyłki i wysyłki są 33 CZK bez VAT (39 CZK z VAT). 

 

Z płatnością za przelew, opłata pocztowa 74 CZK . (89 CZK z VAT) ponownie do kwoty 2500 CZK, powyżej której opłata pocztowa i opakowanie są bezpłatne. Jeśli zapłacisz przelewem, wkrótce otrzymasz wszystkie informacje dotyczące płatności. Gdy środki zostaną wpłacone na nasze konto, twoje towary zostaną natychmiast wysłane. Pamiętaj jednak, że płatność przelewem wydłuży czas dostawy o co najmniej trzy dni robocze.

Terminy dostawy i zapasy magazynowe 

Dostępność towarów w magazynie jest zapisana dla każdej pozycji. Jeśli towar jest w magazynie, dajemy mu drugą pracę. dzień na poczcie. Czas dostawy zazwyczaj wynosi tydzień, kiedy wysyłasz go z pakietem ekspresowym 2 dni.

Jeśli towarów nie ma w magazynie, czas dostawy jest zwykle przedłużony do 14 dni, dla "rzadkich" przedmiotów, termin może zostać przedłużony do jednego miesiąca. Zostaniesz o tym fakcie powiadomiony e-mailem.

Transport towarów na Słowację 

Opłata pocztowa do Słowacji jest 249 Kč bez VAT (299 CZK z VAT), a czas dostawy wynosi około 10 tygodni. dni 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt pod adresem shops@retailys.com; lub telefonicznie +420 376 383 611