Gra podróżna - Hello Kitty

  • EAN: 8595557507017
  • Producent: Bonaparte
Producenci gier
Bonaparte
Kategoria wiekowa
od 4 do 7
Trudność
Łatwo
Stopień zbiegów okoliczności
Świetnie

Informacje o grze:

Z Hello Kitty zawsze możesz być! Dzięki małej grze podróżnej, która pasuje do każdego plecaka, możesz również zabrać ją ze sobą. Graj z Kittinka Man Nie złość się ani nie pomóż jej znaleźć wyjścia z labiryntu. Kto pierwszy odnajduje Wschód i kto pozostaje na zawsze w labiryncie?

& p; & nbsp;

Jak działa gra logiczna Hello Kitty: & Lt; p> Pierwszy wariant to klasyczna gra Ludo, kto może powiedzieć i nie gniewaj Cat. Każdy gracz otrzymuje cztery kawałki w kolorze lubi i umieszcza je na tych samych czterech kolorowych pudełek reprezentujących dom wyjściowej. Gracze naprzemiennie i rzucają kostką. Gracz, który nie ma ustawionego kawałka, może rzucić trzy razy. Potrafi założyć, ilekroć skończy sześć lat, a następnie zagra raz jeszcze. Gracze starają się obejść cały plan gry z każdym z jej figury i dostać się do domu, który jest w środku planszy. Nie powinno być więcej niż jedno w jednym pudełku. Gracz, który wejdzie do wypełnionego pudełka, przesunie figurę, która tam stoi i zwróci ją z powrotem do wyjściowego domu. Gracz, który należy do tego utworu, musi się ponownie uruchomić i zacząć od nowa. Zwycięzcą stanie się gracz, który jako pierwszy dostarczy wszystkie swoje przedmioty do domu.

Drugi wariant gry to Labirynt. Każdy gracz otrzymuje jeden element w swoim ulubionym kolorze i umieszcza go w centrum labiryntu (środek planu gry). W labiryncie są różne gałęzie, które mogą wyprowadzić. Każda droga jest oznaczona numerem. Sześcian będzie tym, który przejdzie. Gracze naprzemiennie i rzucają kostką. Zawsze przesuwają się do najbliższej skrzynki z tym numerem. Jeśli nie możesz nigdzie pójść, stoisz i grasz innego gracza. Gracze próbują dostać się do białej skrzynki ze znakiem celu. Jest to także jedyne i wschodnie wyjście z labiryntu. Uważaj pozwalają dotrzeć do czarnej skrzynki z lemuříma oczy, to znaczy, że są wreszcie i wiecznie zagubienie w labiryncie i można stracić. Zwycięzca zostanie pierwszym graczem, który uderzy w pole docelowe.

  • Języki (pl/sk/cs/...): Čeština
  • Długość gry: 15 min.
  • Wiek (z): 4
  • Wiek (to): 99
  • Liczba graczy: 2-4