Królestwo lodu

  • EAN: 4005556054374
  • Numer seryjny: 54374
  • Producent: Ravensburger
Kolekcja
Producenci
Ravensburger
& Lt; p> Duży podłoga puzzle & nbsp; Mrożone & nbsp; z dużych kawałków można dostać razem & nbsp; mają czworo dzieci. motyw pięknie malowane przyciąga fanów głównie z słynnej bajki, który przemawia do jeszcze większej liczby dzieci i dorosłych, więc dziewczynki zdecydowanie pomóc w komponowaniu.

Na zdjęciu dzieci rozpoznają głównych bohaterów ich ulubionej opowieści o siostrzanej miłości:

    - Główna bohaterka księżniczki Arendell, siostry królowej Elsy z białą nicią między brązowymi włosami, jest nieustraszona i wesoła.
  1. mocny> Elsa / em> - blond siwowłose włosy nosi się w warkoczach we włosach i jak królowa w pięknych turkusowych sukienkach, kontroluje zimę, śnieg i lód . & Lt; li> Hans & nbsp; - Prince of the South Island i miłość księżniczki Anny, jest samolubny i fałszywe, choć ma urokliwy uśmiech & Lt; li> Kristoff & nbsp; - masywny alpinista, który pomaga Anne uratowanie siostry Elzy, ma dobre serce, nawet jeśli czasami misanthrope & Lt; li> & LT, mocne i GT, Olaf i wzmacniacz; nbsp; & Lt; li> & LT, mocne i GT, Sven-LT; / silne> & nbsp; - Kristoffův renifery poczuciem humor pomaga i wzmacniacz; nbsp; pracą i wciągania lodu na sankach i & Co. nbsp; nigdy Twoi znajomi nie utkną w & nbsp; & p; & nbsp;
  • Ilość elementów: 24