Rabat 30%

Praga

  • EAN: 714832400623
  • Numer seryjny: 32005
  • Producent: cityspace
Kategoria
Puzzle 4D
Kolekcja
Producenci
Dostępność towaru
Centralny magazyn: 1 szt

199,14zł 139,40zł

Obserwuj cenę

style = "color: # 000080"> Nie masz jeszcze takich puzzli! Nasza stolica z ponad stuletnią historią! / em> / / strong

Zbuduj mapę Pragi, której nie masz w domu. Puzzle 3D jest dodawany do czwartego wymiaru, to jest czas i stworzony tak 4D puzzle & nbsp; Praga , gdzie można dowiedzieć się, jak nasze słynne metropolia stopniowo rósł i zmienił swój wygląd.

& Lt; p> Czas panorama rozpocząć pierwszą warstwę składającą się z narysowanych mapę Pradze w 1892. Po zapoznaniu się z historią przystąpieniem do składu drugiej warstwy i pokaże naszą obecną stolicę. Ta druga część układanki znajduje się na pierwszej historycznej części. Po odczekaniu dla Ciebie najbardziej interesująca część układanki po umieszczeniu & nbsp; w porządku chronologicznym, który jest zbudowany jak stopniowo, za każdym budynku - znasz zabytków. Masz ich listę z plakatem historycznych i nbsp; wydarzeń, na które najpierw wpiszesz & nbsp; W rzeczywistości ożywisz swoją wiedzę i nauczysz swoje dzieci, jak powstało nasze piękne miasto. Przenieś każde oszałamiające wspomnienie do ręki i umieść je we właściwym miejscu w drugiej warstwie układanki.

& Lt; p> Wszystkie nasze dumnej stolicy Zamek Praski, Opera, Katedra Świętego Wita, Charles & nbsp; Most, Brama Prochowa, Rudolfinum i masz przed sobą ponad czterdzieści innych słynnych zabytków. Kiedy wychodzą na fantastyczną pracę poczujesz dumę i pychę & nbsp; nasz złote miasto Praga, masz własny wbudowany & Amp;! Nbsp;
  • Rozměry: 60 x 40 x 8 cm
  • Počet dílků: 1200